ANRL201610-8R2M
MFR.Part #
ANRL201610-8R2M
JLCPCB Part #
C6364848
Package
SMD,1.6x2mm
Description
600mA 780mA 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,1.6x2mm Power Inductors ROHS