ANRL201610-2R2M
MFR.Part #
ANRL201610-2R2M
JLCPCB Part #
C6364844
Package
SMD,1.6x2mm
Description
1.15A 1.45A 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,1.6x2mm Power Inductors ROHS