ANR6045T270M
MFR.Part #
ANR6045T270M
JLCPCB Part #
C7427159
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 2.1A 27uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS