ANR6028T1R0N
MFR.Part #
ANR6028T1R0N
JLCPCB Part #
C7497117
Package
SMD,6x6mm
Description
1uH 5.7A 7A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS