ANR6020T100M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR6020T100M
JLCPCB Part #
C7427139
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 10uH 2.1A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS