ANR5020T560M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR5020T560M
JLCPCB Part #
C7497092
Package
SMD,5x5mm
Description
56uH 770mA 840mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS