ANR5020T330M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR5020T330M
JLCPCB Part #
C7427112
Package
SMD,5x5mm
Description
1A 33uH 990mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS