ANR4020T680M
MFR.Part #
ANR4020T680M
JLCPCB Part #
C6808091
Package
SMD,4x4mm
Description
500mA 670mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS