ANR4020T4R7M
MFR.Part #
ANR4020T4R7M
JLCPCB Part #
C6364800
Package
SMD,4x4mm
Description
2.5A 2A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS