ANR4018T2R2M
MFR.Part #
ANR4018T2R2M
JLCPCB Part #
C7427099
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.6A 3.2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS