ANR4012T120M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR4012T120M
JLCPCB Part #
C6808080
Package
SMD,4x4mm
Description
12uH 1A 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS