ANR3015T220M
MFR.Part #
ANR3015T220M
JLCPCB Part #
C6364792
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 680mA 690mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS