ANR3015T100M
MFR.Part #
ANR3015T100M
JLCPCB Part #
C6364790
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 900mA 920mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS