ANR3012T150M
MFR.Part #
ANR3012T150M
JLCPCB Part #
C6364782
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 620mA 770mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS