ANR3012T100M
MFR.Part #
ANR3012T100M
JLCPCB Part #
C6364781
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 880mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS