ANR3010T100M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR3010T100M
JLCPCB Part #
C6364771
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 700mA 750mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS