ANR252010T2R2M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR252010T2R2M
JLCPCB Part #
C6364753
Package
1008
Description
1.31A 1.6A 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS