AHW3225C-1R8JTF
MFR.Part #
AHW3225C-1R8JTF
JLCPCB Part #
C19633954
Description
1.8uH 160MHz 3.5Ω 30@50MHZ 310mA Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS