AHW3225C-100JTF
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
AHW3225C-100JTF
JLCPCB Part #
C19633950
Package
1210
Description
10uH 10Ω 150mA 15@7.9MHZ 30MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS