AHW2520F-330KTF
MFR.Part #
AHW2520F-330KTF
JLCPCB Part #
C19633989
Description
12MHz 200mA 33uH 7Ω Wire-wound chip inductor ±10% 1008 Inductors (SMD) ROHS