AHW2520F-2R2KTF
MFR.Part #
AHW2520F-2R2KTF
JLCPCB Part #
C19633987
Description
1.1Ω 150MHz 2.2uH 520mA Wire-wound chip inductor ±10% 1008 Inductors (SMD) ROHS