AHW2520F-220KTF
MFR.Part #
AHW2520F-220KTF
JLCPCB Part #
C6808076
Description
12 22MHz 22uH 270mA 6.14Ω Wire-wound chip inductor ±10% 1008 Inductors (SMD) ROHS