AHW2520F-1R0KTF
MFR.Part #
AHW2520F-1R0KTF
JLCPCB Part #
C6808074
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
18 1uH 230MHz 620mΩ 700mA Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS