AHW2520C-1R2JTF
MFR.Part #
AHW2520C-1R2JTF
JLCPCB Part #
C6364739
Package
1008
Description
1.2uH 250MHz 2Ω 310mA 35@50MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS