AHW2012FE1R2KTF
MFR.Part #
AHW2012FE1R2KTF
JLCPCB Part #
C7497038
Description
1.18A 1.2uH 14 169mΩ 208MHz Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS