AHW2012F-1R2KTF
MFR.Part #
AHW2012F-1R2KTF
JLCPCB Part #
C6808057
Description
1.15Ω 1.2uH 12 350MHz 410mA Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS