AHW1608FE1R5KTF
MFR.Part #
AHW1608FE1R5KTF
JLCPCB Part #
C19634003
Description
1.5uH 160MHz 520mΩ 600mA Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS