AHW1608FE100KTF
MFR.Part #
AHW1608FE100KTF
JLCPCB Part #
C6808014
Description
10uH 14 2.4Ω 280mA 36MHz Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS