AHW1608F-6R8KTF
MFR.Part #
AHW1608F-6R8KTF
JLCPCB Part #
C19633979
Description
200mA 3.9Ω 31MHz 6.8uH Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS