AHW1608C-82NJTF
MFR.Part #
AHW1608C-82NJTF
JLCPCB Part #
C6808000
Description
1.7GHz 34 400mA 540mΩ 82nH Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS