AHW1608C-6N8JTF
MFR.Part #
AHW1608C-6N8JTF
JLCPCB Part #
C6807999
Description
110mΩ 27 5.8GHz 6.8nH 700mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS