AHW1608C-27NJTF
MFR.Part #
AHW1608C-27NJTF
JLCPCB Part #
C6807996
Description
2.8GHz 220mΩ 27nH 40 600mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS