AHW1608C-18NJTF
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
AHW1608C-18NJTF
JLCPCB Part #
C6807995
Package
0603
Description
170mΩ 18nH 3.1GHz 35 700mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS