AHW1005C-82NJTF
MFR.Part #
AHW1005C-82NJTF
JLCPCB Part #
C6807991
Description
1.26GHz 1.8Ω 25 50mA 82nH Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS