AHW1005C-3N9JTF
MFR.Part #
AHW1005C-3N9JTF
JLCPCB Part #
C6807988
Description
24 3.9nH 6GHz 76mΩ 840mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS