AHW1005C-20NJTF
MFR.Part #
AHW1005C-20NJTF
JLCPCB Part #
C19633898
Description
20nH 250mΩ 3GHz 420mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS