6R3AREP391M05X8E14P35
MFR.Part #
6R3AREP391M05X8E14P35
JLCPCB Part #
C217547
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 14mΩ@100kHz 2.5mm 3000hrs@105℃ 390uF 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS