6R3AREP271M05X8E15PFBT
MFR.Part #
6R3AREP271M05X8E15PFBT
JLCPCB Part #
C217557
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ@100kHz 2.5mm 270uF 3000hrs@105℃ 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS