6R3AREP102M06A0P00
MFR.Part #
6R3AREP102M06A0P00
JLCPCB Part #
C479643
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.5mm 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS