250ARUP561M06A4E11
MFR.Part #
250ARUP561M06A4E11
JLCPCB Part #
C2938715
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 2000hrs@105℃ 25V 560uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS