250ARUP471M06A4L05P26
MFR.Part #
250ARUP471M06A4L05P26
JLCPCB Part #
C2938713
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS