250AREA101M0609C
MFR.Part #
250AREA101M0609C
JLCPCB Part #
C2919890
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.5mm 2.9A@100kHz 25V 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS