160AREP681M06A4T
MFR.Part #
160AREP681M06A4T
JLCPCB Part #
C2938701
Package
Plugin,D6.3xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 13.5mm 16V 2000hrs@105℃ 6.3mm 680uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS