160AREP101M05X7
MFR.Part #
160AREP101M05X7
JLCPCB Part #
C2681099
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 3000hrs@105℃ 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS