DIN933 M8-1.25X100 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M8-1.25X100 316 B
Description
1.25mm 100mm 316 stainless steel 8mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M8X100 Natural color - Screw & bolt ROHS