DIN933 M22-2.5X140 316 B
MFR.Part #
DIN933 M22-2.5X140 316 B
Description
140mm 2.5mm 22mm 316 stainless steel Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M22X140 Natural color - Screw & bolt ROHS