DIN933 M22-2.5X110 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M22-2.5X110 316 B
Description
110mm 2.5mm 22mm 316 stainless steel Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M22X110 Natural color - Screw & bolt ROHS