DIN933 M20-2.5X120 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M20-2.5X120 316 B
Description
120mm 2.5mm 20mm 316 stainless steel Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M20X120 Natural color - Screw & bolt ROHS