DIN933 M18-2.5X50 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M18-2.5X50 316 B
Description
18mm 2.5mm 316 stainless steel 50mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M18X50 Natural color - Screw & bolt ROHS