DIN933 M16-2X100 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M16-2X100 316 B
Description
100mm 16mm 2mm 316 stainless steel Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M16X100 Natural color - Screw & bolt ROHS